Môžeme povedať, že Vianoce sa už nezadržateľne blížia, doslova nám klopú na dvere. Väčšina gazdiniek už vypeká medovníky, upratuje celú domácnosť, behá po obchodoch, zháňa darčeky a v neposlednom rade pripravuje aj vianočný stromček.

Čaro Vianoc neobchádza ani celebrity za veľkou mlákou, pretože nejedna herečka sa už chváli na sociálnych sieťach svojimi sladkými koláčikmi či darčekmi. Niektorým už doma vyrástol aj krásny vianočný stromček, ktorý hýri rôznymi farebnými prevedeniami. A aké sú tohtoročné vianočné trendy v Amerike a aké u nás na Slovensku? Dámy, nechajte sa inšpirovať obľúbenými osobnosťami aj vy. :)

Kylie Jenner

Reese Witherspoon

It's beginning to look a lot like Christmas 🎶🎄 Who has decoration tips for me?!?! 🌟 #TreeTrimming

A post shared by Reese Witherspoon (@reesewitherspoon) on

Eva Longoria

Sunday Funday! #Brunch #SundayCasual

A post shared by Eva Longoria Baston (@evalongoria) on

Jessica Alba

Merry Merry 🌲

A post shared by Jessica Alba (@jessicaalba) on

Jamie Oliver

Yay trees up 😀

A post shared by Jamie Oliver (@jamieoliver) on

A ako to vyzerá na Slovensku a v Čechách?

Lucia Mokráňová

..tento nadherny cas 🎄🎅🏻#christmastree#christmas#time#advent

A post shared by Lucia Mokranova® (@luciamokranova) on

Silvia Kucherenko

Katka Knechtová

#merrrychristmas #christastree #holiday #music #instapic #beauty #festive

A post shared by Katarina Knechtova (official) (@katarinaknechtovaofficial) on

Zuzana Vačková

#napecene #christmastime #familytime #friends #love #goomood #themoment

A post shared by Zuzana Vackova (@zuzanavackova) on

Tatiana Kuchařová

Tak my už máme vánoční pohodu… 🎄✨

A post shared by Taťána Gregor Brzobohatá (@tatianagregor) on

Nela Slováková

Foto: Instagram, wall.alphacoders.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Adka
Ambiciózna študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie článkov, čítanie kníh a varenie. Náladová, no priateľská a ochotná komukoľvek pomôcť.