Už budúci týždeň sa diváci televízií Markíza a Nova môžu tešiť na novú šou Survivor. Do Dominikánskej republiky odcestovalo 24 dobrodruhov, ktorí budú proti sebe bojovať, a len jeden najlepší si domov odnesie hlavnú výhru 100-tisíc eur. 

Priebehom relácie nás bude sprevádzať slovenský športovec Martin Šmahel a český moderátor Ondřej Novotný. V divokej džungli sa stretnú dva tímy — celebritná partia MAO a AZUA, ktorá je zložená z bežných smrteľníkov. Populárne tváre nebudú mať v súťaži žiadne výhody. Pravidlá platia rovnako pre nich, ako aj pre neznámych ľudí.

survivor

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Takmer v každej reality šou býva zvykom, že medzi účastníkmi vznikajú milostné vzťahy. Čo sa stane, ak k tomu dôjde aj v Dominikánskej republike?

„Romanca kvitne všade. To, kto si s kým niečo začne, samozrejme, nebudeme kontrolovať, nebudeme do toho zasahovať. Pokiaľ by došlo k nejakým intímnostiam v rámci slušného správania, nebudeme ich ani natáčať a vysielať, toto je čisto na súťažiacich,“ prezradil v rozhovore pre Extra.cz producent Marek Orlík. Nuž, máme sa určite na čo tešiť – nezabudnite sledovať Survivor od 13. januára o 20:35 hod. na Markíze.

Foto/Zdroj: Instagram/extra.cz, survivor_ceskoslovensko, markiza.sk, YouTube/Televízia Markíza