V USA sa 4. júla každoročne oslavuje Deň nezávislosti. Výnimkou nie sú ani celebrity, ktoré si tento rok oslavu poriadne užili. Speváčka Taylor Swift pozvala na Rhode Island modelky Gigi Hadid, Karlie Kloss, Ruby Rose či tehotnú herečku Blake Lively a všetky sa spolu vyšantili pri mori. Zo známych chlapov si túto plážovú idylku s krásnymi ženami užili herci Tom Hiddleston, nový priateľ Taylor Swfit a Ryan Reynolds, manžel Blake Lively.

 

Takto si užívali známe osobnosti Deň nezávislosti

Taylor Swift Deň nezávislosti Taylor Swift Deň nezávislosti Taylor Swift Deň nezávislosti Taylor Swift Deň nezávislosti Taylor Swift Deň nezávislosti Taylor Swift Deň nezávislosti Taylor Swift Deň nezávislosti Taylor Swift Deň nezávislosti Taylor Swift Deň nezávislosti Taylor Swift Deň nezávislosti Taylor Swift Deň nezávislosti Taylor Swift Deň nezávislosti Taylor Swift Deň nezávislosti Taylor Swift Deň nezávislosti Taylor Swift Deň nezávislosti Taylor Swift Deň nezávislosti

Foto: Facebook.com, Tumblr.com, shauntmax30.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Ženy sú úžasné inšpiratívne osobnosti a vo svete bez nich by som nikdy nechcel žiť. Mne ako mužovi je cťou, že som mohol aspoň trochu nahliadnuť do ženského sveta a že mám možnosť prinášať najkrajším čitateľkám SlovakWoman každodenné zaujímavosti, najmä zo sveta šoubiznisu a virálnych tém. :)