Vedeli ste o tom, že raper Drake má vlastnú značku whisky a Jessica Alba vlastní spoločnosť s bio kozmetikou, ktorej hodnota je viac ako 1,5 miliardy dolárov? Zdá sa, že život hviezd je ešte rozprávkovejší, ako sme si mysleli a rozbehnúť hocijaký biznis pre nich jednoducho nie je problém.

 

Kyllie Jenner

Kylie Jenner

Nemôžeme si celkom presne spomenúť, ako sa vlastne mladšia nevlastná sestra Kim Kardashian dostala medzi celebritnú elitu, no za krátky čas dokázala urobiť v svete podnikania poriadnu dieru. Sivá myška sa vďaka niekoľkým plastickým operáciám zmenila na nepoznanie, a tak všetko, čo nanesie na svoju novú tváričku, zoženie veľký úspech. Kultová značka Kylie Cosmetics je známa najmä vďaka lip kitom = tekutým rúžom a ceruzkám, ktoré kúpite približne za 29 dolárov. Okrem iného Kylie pracuje so sestrou Kendall na vlastnej značke oblečenia, otvára vlastný obchod a nejaké peniažky jej potečú aj z vlastnej aplikácie, za ktorú fanúšičky zaplatia mesačne tri doláre.

Beyoncé

Beyoncé

Čokoládová kráska je jednoznačne jednou z najúspešnejších speváčok súčastnosti a všetko, do čoho pichne, zvyčajne zožne veľký úspech. Hrdá matka odjakživa vyzdvihuje prirodzenosť a motivuje ženy po celom svete. Niet sa čo čudovať, že jej vlastnú značku športového oblečenia Ivy Park zverila anglickému Topshopu, ktorý jej kúsky predáva po celom svete vo viac ako 500 obchodoch v 40 krajinách. Okrem oblečenia sa Bey venuje aj svojej postavičke, ktorú udržiava vďaka vegánskej diéte. Spojila sa so svojim nutričným poradcom, a tak je tvárou programu 22 Days Nutrition, ktorý funguje ako donáškova služba vegánskeho jedla. Za 22 dní tejto špeciálnej stravy zaplatíte približne 600 dolárov, no samotná Queen B tvrdí, že je to ideálny program, ako motivovať ľudí robiť zdravšie rozhodnutia.

Drew Barrymore

Drew Barrymore

Ryšavka, ktorú si pamätáme z Charlieho anjelov či kultového E.T. mimozemšťana, taktiež nezarába len pred kamerou. V roku 2012 založila vlastnú značku kozmetiky s názvom Flower Beauty, ktorej posolstvom je ponúkať kvalitnú kozmetiku za rozumné ceny. Drew však odmieta platiť za reklamu, a tak produkty prezentuje na vlastnú päsť.

Sandra Bullock

Sandra Bullock

Oscarová herečka, ktorú poznáme najmä z romantických komédii, sa snažila presadiť okrem herectva aj v gastronómii. S veľkým nadšením otvorila eco-friendly reštauráciu v texaskom Austine, ktorú napokon v roku 2015 zatvorila, pretože po deviatich rokoch fungovania nepriniesla očakávaný zisk. Sandru však neúspech neodradil a momentálne vlastní kvetinárstvo spojené s reštauráciou.

Paul Newman

Paul Newman

Legendárneho hollywoodskeho milovníka si zrejme pamätajú najmä staršie generácie, dnes je známy vďaka svojej značke Newman´s own – Newmanove vlastné. Paul založil značku so spisovateľom Aaronom Hotchnerom a jej zisky putovali po zdanení na charitu. Po hercovej smrti prebral vedenie firmy neznámy človek, napriek námietkám Paulovej rodiny. Zosnulý herec je dôkazom toho, že s tučným kontom sa dá pomáhať aj tým, ktorí to skutočne potrebujú.

Zdroj: instyle.com | Foto: Facebook, Flickr.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tinka
Študentka médií, ktorá miluje písanie. Zameriavam sa na krásu, trendy, módu, šoubiznis a aktuálne dianie. Budem veľmi rada, ak vás moje články pobavia, či vyplnia voľný čas. Príjemné čítanie. :-)