Keď raz ľúbite, v tej chvíli máte pocit, že to bude na celý život. Ak si však JEHO meno necháte vytetovať na rameno, buď žijete v mierne zaostalej obci niekde pri ukrajinských hraniciach, alebo ste slávna hviezda, ktorej to nepripadá až také zvláštne. 

Pri niektorých obrázkoch či nápisoch sa nám až rozum pozastavuje, no láska je mocný čarodej a tieto celebrity zrejme opantala natoľko, že prestali reálne uvažovať. Pripravili sme pre vás rebríček slávnych osobností, ktoré už dnes oľutovali, že si meno svojej lásky nechali zvečniť.

Angelina Jolie Pitt

Ako dôkaz lásky si nechala vytetovať meno svojho vtedajšieho manžela Billyho Boba Thorntona. Tak ako skončilo ich manželstvo, tak zmizlo aj tetovanie z herečkinho ramena. Namiesto toho tam má teraz súradnice miest narodení svojich adoptovaných detí.

angelinaa

Justin Bieber

Mladosť – pochabosť. Aj tak by sa dala ospravedlniť kreslená podoba Seleny Gomez na spevákovom predlaktí. V jeho prípade to možno nie je až také stratené, hviezdy sú stále single a ktovie, nakoniec možno ešte skončia spolu.

justin bieber

Johnny Depp

Počas zásnub s Winonou Ryder si nechal na rameno vytetovať nápis ,,Winona Forever“. Svadba sa však nekonala a Johnny sa namiesto odstránenia rozhodol slovíčka len trocha pozmeniť. Vznikol tak slogan ,,Wino Forever“.

johnyy

Kaley Cuoco

Hviezda úspešného seriálu ,,Teória veľkého tresku“ nechala fanúšikom jasný odkaz pre prípad, že by sa rozhodli pre podobnú hlúposť. ,,Nikdy si neoznačujte telo žiadnymi dátumami svadby.“ Vtipné, ale trefné! :)

kaleyy

Heidi Klum

Manželstvo sa nevydarilo ani Heidi. Tá mala meno svojho manžela Seala vytetované na predklaktí, no momentálne prechádza bolestivými sedeniami, aby sa ho navždy zbavila. Smutné.

heidi

Eva Longoria

Eva bola tak zaľúbená, že bývalému manželovi venovala hneď tri tetovania. Po rozvode ju okrem nepríjemných papierovačiek a vyplakávania v kúte čakalo aj bolestivé odstraňovanie ,,obrázkov lásky“.

eva longoria

eva

Foto: Twitter, YouTube, Tumblr