Mnoho žien sa trápi pre svoj výzor, čo často ústí do vážnych psychických problémov. Dopomáhajú k tomu i názory, ako si razí úspešná slovenská make-up artistka, ktorej kliniku navštevujú viaceré známe krásky, ako Celeste Buckingham, Zuzana Belohorcová, Tereza Mašková či Karin Haydu. Avšak vopred vás upozorňujeme, že po prečítaní jej riadkov vám zrejme stúpne tlak…

Michaela Rujáková, ktorá o sebe tvrdí, že je jedna z najlepších make-up artistiek a expertov sveta, cez víkend rozvírila pokojné vlny Instagramu štipľavými slovami, adresovanými ženám plnších tvarov. Podľa jej názoru by sa totiž mali verejne ukazovať iba baby s dobrými postavami.

,,Pozerať sa na nechutné a nakysnuté mľandravé telá je viac odpudivé ako “ošmatlané boty”, “ myslí si prerobená čiernovláska z Vranova nad Topľou. ,,Každá, ktorá sa chce ukazovať, by mala v prvom rade vyzerať, lebo je síce fajn akože “vaše sebavedomie”, ale realita je taká, že je to odpudivé, pokračuje Michaela, tvrdiac, že aj plnšia žena by mala byť pevná. Všetkým preto odkazuje, aby cvičili.

Na záver ešte majiteľka vychýrenej bratislavskej kliniky doplnila fotografiu kočky, ktorou by sa mali podľa nej kypré dámy inšpirovať. Čo na tom, že modelka na obrázku má postavu presýpacích hodín iba preto, že jej k tomu dopomohli chirurgovia… A hoci sa hovorí, že aj zlá reklama je reklama, v prípade Michaely Rujákovej to s najväčšou pravdepodobnosťou platiť nebude.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Takto sa kedysi Michaela Rujáková predstavila v relácii Nákupné maniačky

Zdroj/Foto: Instagram/michaelarujakova, makeupbykatka