Ubehol len necelý mesiac od momentu, kedy sa široká verejnosť dozvedela o novom vzťahu obľúbenej herečky Zuzany Vačkovej. Hoci sa horúca správa prevalila len nedávno, dvojica sa v súkromí stretáva už takmer rok – tvár neznámeho sympaťáka však až doteraz fanúšikovia nevideli!

Zuzka Vačková patrí medzi tie šťastné dámy, ktoré sa aj po 50-tke môžu stále pýšiť vypracovanou postavičkou a štíhlymi krivkami. Obrovský temperament a pozitívna energia sršiaca z herečky na každom kroku zrejme zaujali aj jej nového životného partnera.

zuzana vačková

Hviezda seriálov Horná Dolná či Panelák si ale súkromné záležitosti stráži a médiám prezradila len toľko, že jej srdce si získal priateľ Peter pracujúci v oblasti školstva. Pred pár dňami ale počas spoločnej dovolenky pri mori nastal zlom, keďže sa vysmiata blondínka rozhodla s fanúšikmi podeliť o obrovskú radosť po boku drahej polovičky.

Populárna kráska si to namierila do Chorvátska, kde si vybraný rezort nevie vynachváliť. Ľudí však zaujalo niečo celkom iné – Zuzka konečne ukázala tvár milovaného muža a pridala aj krásne vyznanie. „Milujem, keď sa o mňa niekto stará. Tento môj chlap to vie,“ zdôverila sa Vačková, ktorej to s Petrom naozaj veľmi pristane.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zuzana Vačková

Zdroj/Foto: Instagram/zuzanavackova