Americká speváčka a skladateľka Beyoncé Giselle Knowles sa za uplynulé roky stala svetoznámou ikonou a pre mnohé ženy je obrovským vzorom. Okrem mimoriadne úspešnej hudobnej kariéry sa totiž čokoládová kráska môže pochváliť aj rozkošnou rodinkou, ktorá jej robí veľkú radosť – dcérka Blue Ivy sa zrejme vyberá v šľapajách slávnej maminy.

Exotická speváčka je nielen majiteľkou famózneho hlasu s neuveriteľným rozsahom, ale tiež sa sem tam mihne v oblasti filmového priemyslu. Tento rok si hlasivky potrénovala ako dabingová herečka v najnovšom spracovaní legendárnej rozprávky Leví kráľ.

Beyonce

Na svetovej premiére kultového animáku tak obľúbená umelkyňa rozhodne chýbať nesmela, pričom spoločnosť jej tentokrát robila 7-ročná dcérka. Po tom, ako obidve dámy vkročili na červený koberec, zrejme mnohých prítomným padla sánka – Beyoncé s malou školáčkou sa na prominentnej udalosti predviedli ako nenapodobiteľné femme fatale!

Beyoncé a Blue Ivy sa parádne zladili

Speváčka svojej povesti popovej divy neostala nič dlžná a na návštevu kina zvolila neprehliadnuteľný outfit pozostávajúci zo žiarivého zdobeného saka a priesvitnej sukne, ktorá nechala vyniknúť jej vypracovanú postavu. Luxusný odev bol doladený mohutnými šperkami, výrazným líčením a uhladeným účesom.

V podobnom svetle sa však prišla blysnúť aj malá Ivy – slečna stavila na rovnaký typ sukne ako jej mamina, pričom tiež zaujala zdobeným sakom, vyčesanými vlasmi či množstvom ligotavých ozdôb. Americká mega star s dcérkou sa tak bezpochyby stali najväčšími hviezdami večera!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

beyonce

Zdroj/Foto: Instagram/thecut, beyonce