Influencerka Zuzana Plačková patrí medzi veľké milovníčky estetických úprav vzhľadu, žiadne z vylepšení pred svetom neskrýva a za svoju vášeň sa vôbec nehanbí. Sebavedomá tmavovláska prešla v uplynulom období poriadne výraznou zmenou imidžu, čo v jej prípade padlo na úrodnú pôdu. Keď sa ale nedávno ukázala s celou hlavou v obväzoch, asi nik netušil, čo si má o tomto počine myslieť…

Mnohí majú ešte v živej pamäti podobu, s akou sa niekdajšia reality hviezda promenádovala na obrazovkách v rámci smelej jojkárskej šou Hotel Paradise. Hoci patrila Zuzana už vtedy medzi zvodné slečny, jej aktuálna vizáž miestami doslova vyráža dych.

zuzana plačková

Nepísanej instagramovej kráľovnej sa podarilo dotiahnuť zmeny do vytúženej dokonalosti, k čomu jej značne dopomohli pravidelné návštevy odborníkov na klinike. Najnovšie sa Zuzana natočila počas pobytu vo vychytenom zariadení plastickej chirurgie, odkiaľ fanúšikom poslala pozdravy s obviazanou hlavou.

Tentokrát sa však Plačková ocitla v budove pracovne, keďže sa stala súčasťou profesionálneho fotenia kalendára pre nastávajúci rok 2021. ,,Ja už som v práci na fotení, aktuálne vyzerám ako sestrička na klinike, takže ide sa makať,” s úsmevom na perách prezradila slovenská hviezda, ktorá dala jediným gestom jasne najavo, že i v tomto prípade premení svoje úsilie na finančnú odmenu.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj: Instagram/Queen.plackova | Foto: Instagram/queen.plackova, streamable.com