Bývalá superstaristka Celeste Buckingham, ktorá sa v posledných mesiacoch akosi stiahla do ústrania, prednedávnom priznala, že ju trápili občasné depresívne stavy kvôli prebytočným kilám. V dôsledku toho sa väčšej spoločnosti radšej vyhýbala. Známa speváčka napokon pochmúrne obdobie prekonala a fanúšikov dokonca prekvapila osviežujúcou zmenou imidžu.

V letnom období sa mnohé dlhovlasé žienky uchyľujú ku kratším zostrihom. Výnimkou nie je ani úspešná hudobníčka Celeste Buckingham, ktorej hlavu zdobila ešte donedávna poriadne hustá a dlhá kučeravá hriva.

celeste buckingham

Známa interpretka si minulý týždeň povedala, že nastal čas na zmenu a zverila sa do rúk odborníkom. Kráska navštívila osvedčený salón, kde jej vizáž rozjasnili novým kratším účesom, aký sa momentálne teší veľkej obľube.

Bohaté kadere len po plecia speváčku viditeľne rozžiarili, pričom spokojnosť s výsledkom neskrývala ani ona sama,,Opäť krátke vlasy… Ďakujem Mishellbeauty za nový účes,” Celeste išla po dlhej prestávke, kedy si nechávala vlasy voľne narásť, znovu pod nožnice – treba uznať, že jej zmenený štýl veľmi svedčí!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

celeste buckingham krátke vlasy

Zdroj|Foto: Instagram/Celbuckingham