Oficiálne zahájenie tohtoročnej série speváckej šou Superstar sa nezadržateľne blíži a v zákulisí natáčania dochádza k nevídaným obmenám. Do porotcovského kresla tentokrát zasadlo až päť umelcov, pričom sa zdá, že poniektoré osobnosti prekvapia viac, než by sa od nich spočiatku očakávalo.

Dlhoročnou stálicou v rámci populárnej talentovej súťaže sa stal slovenský spevák Paľo Habera, a preto jeho tvár nesmela chýbať ani v najnovšom vydaní. Dlhodobo to bol práve líder kapely Team, ktorý sa voči uchádzačom o výhru správal najdrsnejšie, no tomu je zrejme koniec.

Paľo Habera Marián Čekovský

Nový člen posádky Marián Čekovský totiž priniesol zaujímavé odhalenia priamo zo zákulisia prebiehajúcich kastingových kôl. Pätica odborníkov si spolu údajne výborne rozumie, no nevyhne sa ani občasným výmenám názorov. “Ak sú medzi nami škriepky či hádky, tak sú založené na tom, či človek, ktorého sme vybrali, zvládne tlak, ktorý ho čaká,” hudobník z východného Slovenska prezradil v rozsiahlom rozhovore pre portál Pluska.sk.

superstar porota

Čo je však omnoho nečakanejšie, je Čekyho postreh o tom, ktorý z porotcov tento rok vedie v neoblomnom prístupe voči prihláseným účastníkom prestížnej šou. Rolu najväčšieho “kata” údajne po Haberovi prevzala tehotná česká speváčka Monika Bagárová.

“Musím sa priznať, že sa mi zdá, že teraz za najprísnejšiu bude slečna Bagárová. Ona totiž pochádza z radov SuperStar a teda vie, aké ťažké je postaviť sa pred ľudí a spievať. O tom však život a táto relácia je, a ja som veľmi šťastný, že patrím do partie ľudí, ktorí rozhodujú o tom, kto má talent a kto nie,” znejú úprimné slová nováčika v Superstar.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Monika Bagárová superstar

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram/tvmarkizaofficial