Obľúbený hudobník Marián Čekovský sa v minulom roku stal štvornásobným oteckom, s čím sa verejnosti nepochválil a horúca informácia vyšla na povrch len teraz. Čo na rodinku porotcu Superstar hovorí jeho sestra Ľubica Čekovská?

Správu o ďalšom dieťatku 44-ročného rodáka z Humenného priniesol magazín Šarm. ,,Áno, mám štyri deti – dve dcéry a dvoch synov. Synček, ktorý sa nám narodil vlani, sa volá Nikolaj a je to krásne dieťatko,” potvrdil Čekovský pred niekoľkými mesiacmi. Redakcia sa však na jeho žiadosť rozhodla sladké tajomstvo ešte chvíľu udržať.

Šarm v tejto veci oslovil aj sestru populárneho umelca Ľubicu Čekovskú. ,,Som veľmi šťastná a mám obrovskú radosť zo všetkých neterí a synovcov. No, čo vám poviem, hlavne, aby bol chlapček a aj všetci zdraví a aby sme sa mohli vídavať častejšie. Oni sú v Košiciach, ja som tu v Bratislave. Verím, že to korona umožní,“ uviedla láskavo uznávaná skladateľka a zároveň teta malého chlapčeka, ktorého má vtipný hádač Inkognita s partnerkou Natašou Džunkovou.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: sarm.pluska.sk | Foto: Instagram/lubicacekovska/cekovskym/superstarcs