Hviezda Susedov Viki Ráková sa začiatkom septembra stala dvojnásobnou maminou, keď na svet priviedla druhého synčeka Benjamína. Herečkine tehotenstvo spolu s pôrodom sa preniesli aj do deja obľúbeného seriálu, čo spôsobilo, že si brunetka materskú dovolenku príliš dlho neužívala. Čo si ale rozhodne ujsť nenechala, bolo príjemné prežitie vianočných sviatkov len v kruhu milovanej rodiny.

38-ročná rodáčka z Rimavskej Soboty, ktorej maďarský prízvuk sa stáva parádnym spestrením viacerých slovenských sitcomov, doma prežíva naozaj perné dni. Popri starostlivosti o 4-ročného syna Bendegúza a jeho pármesačného bračeka si totiž stíha odbiehať aj na pľac natáčať populárny zábavný program po boku Andyho Krausa.

Viki Ráková

Viki sa zaradila medzi známe maminy z nášho šoubiznisu, ktoré sa doma s deťmi dlho neohriali. O to viac si zrejme váži chvíle, ktoré môže stráviť len v spoločnosti svojich najmilším, a tými Vianoce rozhodne sú.

Kučeravá tmavovláska si zapózovala po boku dvoch najdrahších pokladov, z čoho vznikol vskutku roztomilý záber plný nefalšovanej radosti. ,,Tie najčarovnejšie Vianoce môjho života,“ Ráková sa netajila tým, že si familiárnu udalosť prvýkrát vo štvorčlennom zložení veľmi užila. Obrovské nadšenie sa tak zračí nielen na tvári sympatickej herečky, ale najmä na jej dvoch deťoch, ktorých úsmevy by dokázali ľady roztopiť.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Viki Ráková deti

Zdroj: Instagram/rak.viki.rakova | Foto: Instagram/rak.viki.rakova, Susedia.official