Americká herečka Shannen Doherty, ktorú fanúšikovia poznajú ako Brendu zo seriálu Beverly Hills 90210 alebo čarodejnicu Prue, už roky zápasí so zákernou rakovinou. Teraz sa na sociálnych sieťach ukázala nenalíčená, k čomu napísala zopár silných slov. 

Známa tmavovláska, ktorej bola v roku 2015 diagnostikovaná rakovina prsníka, dnes inšpiruje mnohé ženy, aby nepodceňovali preventívne prehliadky. U Shannen sa chorobu podarilo dostať pod kontrolu po agresívnej liečbe chemoterapiou, rádioterapiou a taktiež absolvovala aj mastektómiu. Žiaľ, minulý rok sa táto pliaga opäť do jej života vrátila. 

Tieto neľahké životné skúšky sa, pochopiteľne, podpísali aj na tvári seriálovej hviezdy, ktorá sa za svoj výzor rozhodne nehanbí a dokonca sa na rozdiel od mnohých rovesníčok v šoubiznise nebojí ukázať bez make-upu či filtra. 

,,Pozerala som dnes večer filmy a všimla som si, že je len málo ženských postáv, s ktorými by som sa mohla stotožniť. Viete, také ženy bez výplní, bez botoxu a faceliftu. Ženy, ktoré príjmu svoju tvár so všetkými skúsenosťami, ktoré zažili. Žila som. Milujem, že som žila, a že moja tvár odráža môj život. Prežila som veľa, áno, rakovinu, ale aj viac ako to. Teraz sa prijímam. Skončila som s časopismi o vnímaní a to, načo sa nás snaží Hollywood nalákať. Chcem vidieť ženy ako ja,“ uviedla na Instagrame herečka, ktorá sa nachádza v štvrtom štádiu rakoviny.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/theshando | Foto: Instagam/theshando