V máji mali niektorí Slováci to šťastie, že na potulkách Slovenskom stretli slávnych milionárov z Nemecka. Mohli sa tak na vlastné oči presvedčiť, ako vyzerajú Geissenovci v skutočnosti. Čo sa týka Carmen, tá bola určite iná ako na tejto fotografii!

Reality šou Ťažký život milionárov žne úspechy po celom svete už viac ako desať rokov. Fanúšikovia tak majú do detailov naštudovaný výzor jej hlavných hrdinov, ktorých navyše môžu sledovať aj na sociálnych sieťach. Práve tam Carmen pred týždňom zverejnila zvláštnu snímku.

U dvojnásobnej mamičky, ktorá v minulosti prišla až o desať bábätiek, je očivdné, že má za sebou nejeden estetický zákrok. Avšak svojou novou fotkou blondínka vyrazila fanúšikom dych. Žiadna vráska, plnšie pery, žiarivejše oči… Žeby sa len Carmen odfotila v dobrom svetle alebo podstúpila ďalšie úpravy? Niektorí to napríklad vidia na dobrý filter, ktorý jej ubral 15 rokov.

,,V skutočnosti máte veľmi peknú tvár, len škoda, že ju musíte upraviť, aby ste vyzerali mlado, pričom zabúdate na šľachu na krku a kožu okolo nej. Je ťažké uveriť, že toto má byť super sebavedomá žena,“ odkázal 57-ročnej milionárke istý obdivovateľ, tvrdiac, že každá vráska a zmena predstavuje to, čo človek žil, miloval, trpel.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/carmengeiss_1965