Život v prepychu a pod drobnohľadom fotografov či okolia so sebou prináša aj určité riziká a nástrahy. Celebrity až prehnane dbajú o svoj výzor, podstupujú rôzne skrášľovacie procedúry či plastické operácie. Aj tu však platí zlaté pravidlo, ktoré hovorí, že menej je niekedy viac, no problémom celebrít býva skôr to, že nevedia, kedy prestať.

Prirodzenosť sa dnes už asi nenosí, pretože čoraz viac žien, ale aj mužov, podstupuje skrášľovacie procedúry od botoxu cez liposukciu až po plastiku pŕs či tváre. Bývalá modelka Carmen Geissen, manželka slávneho milionára Róóóberta, si na svoj vzhľad vždy potrpela, veď človek by ani nepovedal, že už má 51 rokov! Tentokrát to však už so skrášľovacími precedúrami naozaj prepískla. Na fotke z dovolenky vyzerá skôr strašidelne ako krásne, líca má celé napuchnuté a oči jej takmer nevidieť. Carmen, asi by si už mala trochu pribrzdiť!

1Foto: Facebook/Carmen Geiss

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Adka
Ambiciózna študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie článkov, čítanie kníh a varenie. Náladová, no priateľská a ochotná komukoľvek pomôcť.