Carmen Geissenová sa opäť raz odviazala v spoločnosti, no tentokrát to však s určitosťou prepískla. Bývalá modelka a milionárka si totiž neustrážila rozkrok a svoje lono s úsmevom vystavovala bleskom fotoaparátov. Carmen, však už nemáš dvadsať!

Známa nemecká postavička z reality show Geissenovci – Ťažký život milionárov, už prekročila prah päťdesiatky. Za udržiavanú postavičku sa rozhodne hanbiť nemusí, no o jej správaní milionárskej ,,dámy” by sa už dalo polemizovať. Carmen totiž tentokrát v spoločnosti prevetrala okrem obrovských plastikových pŕs, nových šiat a topánok aj obnažené intímne partie!

Prachatá blondína bola nedávno porotkyňou súťaže The Dance vo Švajčiarsku a práve tu vystavila fotografom na obdiv aj to, čo malo ostať navždy ukryté pod sukňou. To, či si Carmen vyrazila naostro alebo v nevinných telových nohavičkách, zaujímalo mnohých pánov v diskusii na sociálnej sieti. Ale čo na to asi povedal pán manžel Róbert?

Fotografiu, ktorú zverejnila Carmen Geissenová bez nohavičiek, môžete vidieť TU!

Zdroj/Foto: Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Iveta V
Milujem filozofiu a hlbokú noc, vtedy mi to myslí (aj píše) najlepšie. Múdrosť a krása sú pojmy, ktoré obdivujem...a ani náhodou nie som obyčajné dievča.