Je mladá, krásna a za veľkou mlákou má našliapnuté na skutočne hviezdnu kariéru. Sestra najúspešnejšej slovenskej speváčky Celeste Buckingham, Carmel Paradise, sa hlási o slovo svojím novým singlom ,,Turn me on“!

Carmel Paradise Buckingham je mladá, len 18-ročná speváčka, ktorá sa snaží naplno rozbehnúť svoju hudobnú kariéru ďaleko od slovenského domova. Pokúša sa o to najmä novým autorským singlom ,,Turn me on“, ktorý natáčala v americkom štáte Tennessee pod producentskou taktovkou Kena Coomera. „Turn Me On je o prvom skutočnom dospelom vzťahu. O takom, vďaka ktorému človek cíti veci, aké necítil nikdy pred tým. Skladba hovorí všetky myšlienky, ktoré sa človek hanbí povedať nahlas, no víria mu stále dookola v hlave a robia mu búrku v srdci,“ hovorí slovenská Lana Del Rey. Speváčka svoju kariéru rozbieha pod umeleckým menom Carmel Paradise, avšak len málo ľudí vie, že nejde o žiaden pseudonym, ale o jej skutočné stredné meno!

Podoba so staršou sestrou je skutočne neodškriepiteľné, obe sú nádherné. A čo hovorí na úspech Carmel jej spevácka kolegyňa? „Carmelkina nová pesnička mi príde vynikajúca. Bola som pri natáčaní klipu a musím povedať, že Carmel bola šéfom celého vizuálu. Myslím si, že s pesničkou Turn Me On si Carmel posunula svoje hranice a neskutočne sa v ňom prejavila. Ako jej sestra, som neskutočne hrdá. Ako kolegyňa môžem len závidieť,“ prezradila obľúbená Celeste Buckingham. My želáme mladej umelkyni veľa úspechov v hudobnej kariére a veríme, že o nej budeme počuť viac aj na Slovensku. Tiež sa vám dostal nový singel ,,Turn me on“ pod kožu tak ako nám? :)

 

 

Foto: Facebook, Instagram | Video: Youtube