O tom, že sestry Buckinghamové patria medzi najzaujímavejšie postavy v našom šoubiznise, niet pochýb. Slovenské speváčky so zahraničnými koreňmi sa na seba ponášajú takmer ako dvojičky, pričom mladšia z dvojice nedávno oslávila 21. narodeniny.

Obľúbená interpretka Celeste Buckingham našu krajinu už dlhodobo a v úžasnom svetle reprezentuje aj v zahraničí. Nezaostáva však za ňou ani krásna Carmel – jej meno je za veľkou mlákou možno ešte známejšie ako u nás.

carmel buckingham

Obidve slečny prišli na svet v mesiaci lásky, pričom Cel svoj sviatok oslávila len nedávno. Čerstvo rozídená speváčka ale rozhodne nezabúda ani na sviatok milovanej sestry, ktorý pripadol na 21. mája – dokonca jej k prianiu pripojila aj verejné vyznanie.

,,Táto nádherná, talentovaná a krásna duša má dnes 21 rokov! Som vďačná za to, že si moja sestra, a som na teba neskutočne hrdá! Vždy tu budem pre teba, miláčik môj. Happy Birthday!,” zneli emotívne slová venované sympatickej Carmel. Treba uznať, že obidve mladé dámy skutočne zrejú do krásy, pričom súrodenecká láska z nich doslova srší.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

carmel paradise

Zdroj: Instagram/celbuckingham | Foto: Instagram/celbuckingham, carmelparadise