Slovenským internetom otriasla kauza modelingovej aféry dcéry prezidentky Zuzany Čaputovej. Po tom, ako sa poslanec Tomáš Taraba uchýlil k zosmiešneniu neplnoletej Emmy, strhla sa lavína kritiky i podpory zároveň. Na nepríjemnú kyberšikanu sa napokon rozhodla verejne zareagovať aj samotná hlavná aktérka.

Pred pár dňami sa 17-ročná ratolesť hlavy našej republiky postavila na prehliadkové mólo, kde sa predviedla ako modelka. Kým niektorým sa jej chlapčenský zostrih a charakteristické znamienko na tvári zapáčili, iným jedincom to pripadalo smiešne.

čaputová dcéra emma

O obrovský rozruch sa postaral člen Národnej rady, ktorý mladučký modelingový objav škaredo zosmiešnil. Jeho konanie odsúdili nielen bežní ľudia, ale taktiež poniektorí kolegovia. Emma sa preto dočkala množstva povzbudivých slov od stoviek fanúšikov, vyjadrujúcich jej veľký obdiv.

,,Posielam podporu a nenechaj sa odradiť. Choď za svojím snom a prajem veľmi veľa úspechov,“ znie jedna z početných reakcií na teenagerkinu predvádzaciu premiéru. Dcéra Zuzany Čaputovej sa po prečítaní všetkých odoziev nakoniec rozhodla, že verejnosti zanechá jasný odkaz.

emma čaputová model

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

„I keď to zosmiešnenie mierilo na mňa, chápem, že to mnohých z vás pohoršilo, lebo to má väčší dosah,“ napísala. „Týka sa to všetkých, ktorí si už útoky a šikanu na internete zažili. Veľmi mi pomohla vaša podpora, posielam ju ďalej každému, kto si zažil niečo podobné,“ zneli Emmine slová, ktoré bezpochyby mnohí ľudia ocenia, keďže napriek otrasnému poníženiu nemyslela len sama na seba.

emma čaputova reakcia

Zdroj: Instagram/Emma_caputova | Foto: Instagram/Emma_caputova/bratislavafashion.live