Prezidentka Zuzana Čaputová sa nachádza v najvyššej štátnej funkcii len vyše roka, no už si stihla získať srdcia obrovskej časti národa. Mnohí Slováci hovoria o najobľúbenejšej političke v celej histórii samostatnej republiky, čo sa začína krásne odzrkadľovať i vo virtuálnej realite.

Moderná doba ponúka množstvo vymožeností a príležitostí, o akých sa starším generáciám ani nesnívalo. Bezpochyby najväčší úspech žnú sociálne siete, kde sa ľudia húfne „schádzajú“ v tisícoch.

Instagram

Na vrchole sledovanosti momentálne stojí Instagram – práve túto platformu sa rozhodla využívať aj hlava štátu Slovenskej republiky, spočiatku možno ani nedúfajúc, ako skvele sa tam uchytí. O novinky z pracovného a osobného života Zuzany Čaputovej sa totiž zaujíma čoraz viac občanov, počet jej sledovateľov preto prekročil horibilnú hranicu.

Popredná dáma sa pochválila úspechom, aký by jej mohli mnohé slovenské celebrity len ticho závidieť. Internetové aktivity pani prezidentky sleduje k tomuto dňu viac ako 301-tisíc nadšencov, čo sa v našich končinách veru často nevidí. Vyššími číslami sa totiž môžu pochváliť len veľké hviezdy zo šoubiznisu, ako napríklad raper Rytmus a jeho polovička Jasmina Alagič, moderátor Sajfa, speváčka Dara Rolins či slávna influencerka Zuzana Plačková.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj: Instagram/Zuzana_caputova | Foto: Instagram/Zuzana_caputova, streamable.com, Pexels.com