Zuzanu Čaputovú mnohí považujú za ozdobu Slovenska, o čo sa naša pani prezidentka pričinila nielen svojím reprezentatívnym vystupovaním, ale aj vždy perfektne upravenou vizážou. Módni experti to však sem-tam vidia inak – naposledy jedna z úspešných domácich návrhárok označila blondínkinu kombináciu za staromódnu.

Uplynulú stredu mierili pracovné kroky Zuzany Čaputovej do Trnavského kraja, kde s primátorom Trnavy Petrom Bročkom a županom Jozefom Viskupičom diskutovali napríklad aj o budovaní nových domovov sociálnych služieb a skvalitnení starostlivosti pre seniorov. Okrem toho sa naša hlava štátu stretla i so samotnými seniormi z komunitného centra v Piešťanoch.

Pri tejto príležitosti sa blondínka v teplom počasí objavila v dlhých pohodlných šatách žiarivo červenej farby, ktorá je na letné mesiace ako stvorená. Rovnaký názor má aj úspešná slovenská návrhárka Zarina Šimkovič, napriek tomu jej hodnotenie prezidentkinho celkového outfitu neskončilo úplne najlepšie.

„Pani prezidentka pri svojej návšteve predviedla uvoľnene pôsobiaci outfit zložený z červených bavlnených šiat a bielej kabelky doladenej k bielym lodičkám na strednom opätku, ktoré potlačili jemnú ležérnosť šiat. Červená farba patri jednoznačne k tým výraznejším, no k letným mesiacom bezpochyby patrí. Avšak, kombinácia červená – biela pôsobí mierne staromódne a lodičky telovej farby by takisto stáli za zváženie,“ pre portál dnes24.sk uviedla módna expertka, ktorej slová by si zrejme mali vziať ku srdcu prezidentkini osobní stylisti.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: dnes24.sk | Foto: Instagram/zuzana_caputova, zarinasimkovic