Od novej prezidentky Slovenskej republiky majú všetci občania nášho štátu vysoké očakávania. Kroky Zuzany Čaputovej sú tak pod prísnym drobnohľadom celej verejnosti – tá ale nestriehne len na jej slová či činy, ale aj garderóbu, v rámci ktorej si v priebehu pár dní zlízol kritiku už druhý blondínkin outfit.

Od uplynulej soboty sa Slovensko pýši novou hlavou štátu, ktorou sa po zložení sľubu na slávnostnej inauguračnej schôdzi Národnej rady SR v priestoroch Slovenskej filharmónie v Bratislave stala Zuzana Čaputová. Pani prezidentka si na svoj veľký deň zvolila decentné bledomodré šaty z dielne vychýreného návrhára Borisa Hanečku. Daný model sa však stretol s vlnou kritiky, pričom nelichotivé slová mu venovala i stylistka Andrea Ziegler.

Zdá sa ale, že ani outfit, ktorý si Čaputová vybrala na ďalšiu prestížnu udalosť, akou bola jej prvá zahraničná návšteva českého prezidenta Miloša Zemana, sa nestretol u ľudí s nadšením. Po tom, ako sa fotografie zo stretnutia objavili na sociálnej sieti, Slováci svojimi komentármi blondínku doslova ukameňovali.

45-ročná Bratislavčanka zavítala do Prahy v smaragdovo zelených šatách s dlhým rukávom a jemným výstrihom. Mnohým pozorným očiam však neušiel fakt, že látka pôsobila viac než vykrčene. ,,Kristepane, dokrkvaná, zas dĺžka ako z horného valalu (robí jej nohy ako rúry), spodné pradlo opäť zle vybraté (prsia má niekde na žalúdku) a ten nepritomný výraz – celkovo pôsobí disproporčne, úplne zle,” neváhala napísať Mária.

,,To ako ju pustili s tými pokrčenými šatami. Aspoň, že jej trocha vypli vlasy. Vyzerá ako chudobná príbuzná,” myslí si ďalšia užívateľka Facebooku. V reakciách sa dokonca našiel i názor, že lepší dojem než známa Slovenka zanechal jej hostiteľ Zeman. Viac komentárov k Čaputovej vizáži si môžete prečítať v priloženom obrázku.

Zdroj/Foto: Facebook/Fľuska, Instagram/zuzana_caputova