Od chvíle, ako pri prezidentských voľbách Slováci prejavili najväčšiu dôveru v Zuzanu Čaputovú, sa stala bývalá právnička centrom pozornosti aj v oblasti módy. Vďaka elegantným a zároveň štýlovým outfitom tak naša hlava štátu od mnohých získava samé komplimenty, ktoré ju neobišli ani po piatkovej demisii vlády Petra Pellegriniho či po vymenovaní vlády Igora Matoviča.

21. marec bol pre Slovákov kľúčovým dňom, kedy sa vymenila zostava vlády. Zuzana Čaputová tak vo svojom prezidentskom paláci prijala demisiu vlády Petra Pellegriniho, kedy sa rozlúčila s dnes už bývalým premiérom a taktiež bývalými ministrami.

Pri tejto príležitosti neostala naša pani prezidentka nič dlžná svojej povesti elegantnej dámy – na významnú udalosť si zvolila krásne šaty vínovej farby, ktoré doplnila rozpustenými vlasmi. Okrem toho určite nikomu neušiel neprehliadnuteľný detail na jej tvári, a to aktuálne nevyhnutná pomôcka každého z nás pri kontakte s inými ľuďmi.   Zuzana Čaputová totiž seba aj ostatných chránila rúškom prekvapivo v rovnakom odtieni, v akom mala i celkový outfit.

,,Mňa fascinujú outfity pani prezidentky a to zladené rúško so šatami,” znie jeden z množstva pochvalných komentárov pri fotografii Petra Pellegriniho s pani prezidentkou, ktorá nenechala nič na náhodu ani pri vymenovaní novej vlády. Súčasného premiéra Igora Matoviča taktiež “poctila” podobnou róbou bordovej farby, k čomu “doťukla” i rúško. Aj v tomto prípade tak Čaputovú zo strany Slovákov zavalili samé lichôtky, narážajúce na jej dokonalé kombinácie. Nuž darmo, naša očarujúca pani prezidentka je skutočne módna ikona!

Reakcie ľudí

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/zuzana_caputova, YouTube