Zuzana Čaputová sa už niekoľko dní právoplatne odovzdáva náročným povinnostiam hlavy nášho štátu. Čerstvá prezidentka sa tak momentálne nachádza pod obrovským drobnohľadom médií i celej spoločnosti, čoho si je sama veľmi dobre vedomá – práve preto sa snaží v každom smere uchvátiť nielen slovenskú verejnosť.

Liberálna politička už krátko po slávnostnej inaugurácii, ktorá sa uskutočnila v polovici júna, na seba strhla nemalú pozornosť národa. Kým mnohí boli ohromení úprimným a ľudským prejavom pani prezidentky, ďalšia skupinka ľudí upriamila pohľady na jej elegantný outfit.

Zuzana Čaputová

O tom, že vyštudovaná právnička má naozaj vycibrený vkus, svedčí aj jej nedávna vzácna návšteva u belgického kráľa. Tam sa nová hlava štátu predviedla naozaj vo výnimočnom svetle, kedy zvolila dlhšie decentné šaty v nežnom ružovom odtieni, ktoré doladila lodičkami v podobnom jemnom farebnom prevedení a bielou kabelkou.

Zuzana Čaputová sa tak na medzinárodnom stretnutí nielen svojím zjavom stala veľmi príjemným a neprehliadnuteľným rozjasnením, za čo jej mnohí priaznivci vyjadrili úprimný obdiv. ,,Pani prezidentka, krásna a elegantná ako vždy,” nešetrila slovami chvály jedna z komentujúcich, ktorej názor podporili desiatky nadšených Slovákov i Čechov.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zuzana Čaputová

Čaputová

Zdroj: Instagram/Zuzana_caputova