Uplynulá noc sa niesla v znamení odovzdávania prestížnych cien MTV Video Music Awards, ktorých dejiskom sa stala športová aréna v Prudential Center v Newarku. Udalosti sa zúčastnilo množstvo hudobných hviezd vrátane čerstvých zaľúbencov Shawna Mendesa a Camily Cabello – tí sa zároveň postarali o historicky jedno z najkrajších live vystúpení.

Aktuálne jedni z najväčších hviezdičiek hudobného neba sa začiatkom leta spojili, aby vody pop music rozvírili poriadne se*y songom Señorita. Táto skladba sa však pre Shawna Mendesa a Camilu Cabello stala osudnou, nakoľko to medzi nimi zaiskrilo až tak, že dnes tvoria nádherný pár.

Všetci fanúšikovia obľúbených spevákov boli preto vo veľkom očakávaní, ako dopadne ich prvé spoločné live vystúpenie, ktoré prischlo MTV Video Music Awards. Všetko však dopadlo na jednotku s hviezdičkou.

Okrem toho, že si exotická kráska s príťažlivým fešákom odniesli cenu v kategórii Najlepšia spolupráca, môžu byť na seba pyšní aj za číslo, ktoré na pódiu odpálili. V prítomnosti svietiacich telefónov sa totiž postarali o dokonalý hudobno-vizuálny zážitok, pričom erotické napätie by sa dalo medzi nimi doslova krájať!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: YouTube, Twitter, Instagram/camila_cabello