Hollywoodská hviezda Cameron Diaz (44) sa stala obeťou paparazzov, keď ju začiatkom mesiaca pristihli, ako vychádza z kliniky plastickej chirurgie v Los Angeles. Aby nebolo vidieť, aký zákrok herečka podstúpila, zakrývala si tvár bielou šatkou.

Pri odchode z prestížnej kliniky ,,Lasky” v Beverlly Hills jej robil doprovod manžel Benji Madden (37), gitarista punk rockovej skupiny Good Charlotte. Diaz mala oblečené sivé úzke džínsy, biele sako a hnedé členkové topánky.

Cameron už dlhé roky trpí veľmi závažným druhom akné, preto je možné, že podstúpila mikrodermabráziu (zbrusovanie vrchnej vrstvy pokožky) či laserový frakčný resurfacing. Klinika, ktorú blondínka navštevuje, patrí k svetovej špičke vďaka prvotriednemu vybaveniu prístrojmi pre kozmetickú a rekonštrukčnú chirurgiu.

Hoci si herečka dopomáha k zveľadeniu svojej pokožky chirurgickými zákrokmi, čoraz viac si uvedomuje, že na svoju túžbu ostať mladou, upriamovala počas posledných rokov príliš veľa pozornosti. Preto úplne zmenila svoj postoj a začala sa zaoberať prirodzenosťou stárnutia pokožky.

cameron_diaz_wallpaper_013

Cameron, ktorá sa preslávila postavou vo filme Maska či Niečo na tej Mary je, už vydala na tému “oslavy starnutia” dve knihy. Pred dvomi rokmi vyšiel jej literárny debut “Miluj svoje telo” a počas leta 2016 sa do predaja dostala aj jej druhá kniha “Miluj svoj vek”. V roku 2014 sa herečka priznala k aplikácii botoxu. Zároveň však prejavila sklamanie nad tým, že tento zákrok vôbec absolvovala.

V rozhovore pre Entertainment Tonight prezradila: ,,Zákrok zmenil moju tvár natoľko, až som pochopila, že takto vyzerať nechcem. Radšej budem svedkom prirodzeného starnutia mojej pleti, ako mať tvár, ktorá ku mne nepatrí.”

 

Кэмерон Диас и Бэнджи Мэдден посетили клинику пластической хирургии👆🏻Нельзя однозначно утверждать, с какой целью пара посетила клинику, но на выходе из нее Диас прикрывала лицо🤔С трудом верится, что она могла прибегнуть к каким-то кардинальным процедурам, поскольку Кэмерон всегда была приверженцем красивого и естественного старения🌿 Больше подробностей по активной ссылке в профиле @hello__ru 🔥 #hello_ru #CameronDiaz

A post shared by HELLO! Russia (@hello__ru) on

 

 

Zdroj: thesun.co.uk | Foto: Instagram, hdwallpaper.nu, wscreenwallpapers.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Daniela
Daniela je rodený vodný živel. Okrem toho, že sa narodila v znamení vodnára, miluje plávanie, akvabely, vodné pólo a rafting. Nechýba nikde tam, kde voda hasí oheň.