Aktuálne obdobie síce nie je úplne ružové, no rozhodne neprekazí radosť párikom, ktoré sa už čochvíľa stanú rodičmi. Týka sa to aj známej SuperStaristky so snúbencom – dvojica sa na bábätko teší o to viac, že si obľúbená speváčka prešla minulý rok neľahkými zdravotnými problémami.

Minulú jeseň speváčka Markéta Konvičková šokovala fanúšikov informáciou, že jej pred polrokom lekári diagnostikovali vzácny druh nádoru. Napriek tomu, že bola v tom čase opuchnutá a prišla o vlasy, všetko sa napokon na dobré obrátilo a dnes je česká kráska šťastná ako nikdy.

Nielenže sa od februára na Markétinom prste trbliece krásny snubák od milovaného priateľa Reného, hudobná hviezdička nosí dokonca pod srdcom ich prvé spoločné dieťatko. ,,Rada by som sa s vami podelila o tú najradostnejšiu správu môjho života. ČAKÁME DIEŤATKO! Tento rok prežívam najkrajšie obdobie… Mám milujúceho snúbenca, staviame dom a do toho ma čaká najkrajšia úloha v živote ženy. Byť mamou..,” napísala na Instagram budúca mamina, ktorá môže tehotenské radosti a starosti zdieľať so svojou veľmi dobrou kamarátkou Monikou Bagárovou. Tehotné býalé SuperStaristky tak teraz budú mať k sebe rozhodne ešte bližšie.

,,Po tom, čo som si prežila v minulom roku, si to nesmierne vážim a prijímam to šťastie s otvorenou náručou. PS: Už sa strašne teším, keď ti budem spievať na dobrú noc a tvoj ocko ťa vezme do oblakov,” podelila sa o pocity šťastná Markéta Konvičková, ktorej touto cestou srdečne gratulujeme!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/marketakonvickova, bagarovamonika