Tisíce divákov s napätím sledujú vývoj vzťahu snáď najslávnejšieho farmárskeho párika súčasnosti. Modelka Kristína Dali a záchranár Radovan Dulin rozohrali spletitú hru vášní a citov, akých intenzitu ani sami vopred neplánovali. No v pozadí románika stojí jedna dôležitá osoba, a to východniarova snúbenica Ivka.

38-ročný vodič sanitky sa do súťaže prihlásil s cieľom získať mastnú výhru 75 tisíc eur, aby si mohol spoločne s budúcou manželkou a nevlastnou dcérkou naplniť všetky sny. S čím však absolútne nepočítal, bolo zoznámenie sa s atraktívnou plavovláskou, ktorá mu vraj v mnohom pripomína práve milovanú partnerku z domu.

Rado Dulin a Kristi Dali bozk

Slovo dalo slovu a dvojica spolu trávi dlhé týždne vo vidieckej usadlosti, kde zaláskované hrdličky takmer zabudli na reálny život tam vonku. Bleskurýchly spád prekvapivej známosti pozorne sleduje aj spomínaná rodina Rada Dulinu. Kráska sa pritom doposiaľ k udalostiam na Farme vyjadrovala veľmi stroho, pričom stále nechcela uviesť, či svojho nastávajúceho mieni ešte ušetriť alebo s ním nadobro končí.

Najnovšie si ale aj samotná snúbenica povedala, že nastal ten správny čas objasniť verejnosti skutočný postoj. Deje sa to vo chvíli, kedy by sa mal už záletný farmár nachádzať v pohodlí domova, nakoľko je vraj o finálovej trojke niekoľko dní rozhodnuté. Z príspevku zaľúbenej kočky je tak zjavné, že šance na nápravu 6-ročného vzťahu s Radom ešte stále nezahadzuje…

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/ivka.babi | Foto: Facebook/Ivka.babi, Instagram/Farma.markiza