Od októbra, kedy vyplávala na povrch informácia o tehotenstve princeznej Meghan Markle, celý svet sleduje každý jej krok. Briti však najnovšie svoju pozornosť preniesli na kráskinu švagrinú Kate Middleton, o ktorej sa rozšírili správy, že taktiež čaká dieťa. 

Celá Veľká Británia, ktorá doslova žije kráľovskou rodinou, je v strehu. Briti sa totiž domnievajú, že by sa kráľovná Alžbeta II. mohla stať tento rok až dvojnásobnou prababičkou. Angličania si myslia, že dieťa nosí pod srdcom nielen Meghan, ale aj Kate, ktorá by podľa nich mala na svet priniesť už štvrtého potomka. To by znamenalo, že vojvodkyňa z Cambridge otehotnela len krátko po narodení princa Louisa. A aké indície vedú ku brunetkinmu požehnanému stavu?

Ako informuje denník The Sun, o tehotenstve manželky princa Williama má nasvedčovať kurz v stávkových kanceláriách – zvýšil sa na pravdepodobnosť 2:1, že Kate je tehotná, čo by zrejme kompetentní nezraalizovali len tak, veď ako sa hovorí – bez vetra sa ani lístok nepohne. Budeme teda veriť, že sa k celej situácii čoskoro vyjadrí aj samotná kráľovská rodina.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: thesun.co.uk | Foto: fanpop.com, wallpaperup.com, Instagram/theroyalfamily

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.