Za uplynulý rok toho slávna popová diva stihla naozaj dosť! Okrem obrovského úspechu filmového megahitu Shallow nastali významné zmeny aj v osobnom živote Lady Gaga. Radosť z veľkolepého ohlásenia zásnub totiž vystriedala prekvapivá správa o rozchode s dlhoročným partnerom. Najnovšie však musí speváčka čeliť ešte i klebetám o tehotenstve.

V zahraničných kuloároch sa nedávno začalo pošepkávať o tom, že by mala hviezda romantickej drámy Zrodila sa hviezda nosiť pod srdcom dieťatko. Neutíchajúce fámy okolo mega slávnej speváčky spôsobilo predovšetkým vzájomné iskrenie medzi ňou a jej hereckým kolegom Bradleym Cooperom.

lady gaga bradley cooper

Fanúšikom táto do očí bijúca chémia medzi hlavnými hrdinami oceneného filmu akosi stále nedá spávať, pričom ošiaľ okolo hereckej dvojice znásobili aj nedávne správy o nečakanom ukončení vzťahu Lady Gaga s Christianom Carinom.

Hoci pravý dôvod rozchodu prominentných snúbencov zatiaľ známy nie je, priaznivci krásnej umelkyne ho pripisujú najmä údajnej tajnej láske k idolovi Cooperovi, či dokonca možnému tehotenstvu.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

zrodila sa hviezda

Speváčka sa preto rozhodla na tieto dohady reagovať štýlom sebe vlastným. Na sociálnej sieti Twitter uverejnila kontroverzný status, ktorým rázne zvedavú verejnosť odbila. “Klebetí sa, že som tehotná? Áno, som tehotná, ale s LG6! zavtipkovala obľúbená diva. “LG6” však nie je nič iné ako názov Gaginho nového pripravovaného albumu.

lady gaga

Zdroj: Twitter | Foto: Instagram/ladygaga

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Milujem humor, dobrú spoločnosť a objavovanie nových vecí. Písanie je pre mňa najprirodzenejšou formou vyjadrovania myšlienok, názorov a zaujímavých postrehov. Som za každú srandu a neoblomne verím, že všetko čo sa udeje, má svoj zmysel.