Dominika Stará (23) sa slovenskému publiku predstavila ešte v roku 2009, keď prišla ako obyčajná šestnásťročná teenagerka zo Šamorína na casting do Superstar. V úspešnej speváckej súťaži sa svojim spevom dopracovala až na úžasné tretie miesto. Odvtedy však ubehlo už sedem rokov a z nevinného dievčatka vyrástla sexi kosť!

Hoci si Dominika Stará v speváckej súťaži vyslúžila krásne tretie miesto, na Slovensku s budovaním kariéry nezotrvala. Už niekoľko rokov totiž žije za veľkou mlákou, kde sa jej v speváckej kariére slušne darí. Dominikin výzor sa od čias účinkovania v Superstar a počas pôsobenia v USA poriadne zmenil. Ešte nedávno šokovala svojich fanúšikov extrémne vychudnutou postavou, ktorá hraničila s anorexiou. Dnes sa však na sociálnej sieti Instagram pýši vypracovanou postavičkou, ktorú by jej mohla závidieť nejedna z nás. Musíme uznať, že z nej vyrástla krásna mladá žena.

Foto: Instagram | Video: Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Aliss
Veľká milovníčka cestovania a potuliek po exotických krajinách. Keď práve nie je na cestách, rada si prečíta skvelú knihu, pustí romantický film alebo ukuchtí nejakú delikatesu.