Písal sa rok 2004, keď sa Robo Mikla dostal na televízne obrazovky vďaka prvej sérii Slovensko hľadá SuperStar. Hoci sa obľúbenému rebelovi vyhrať nepodarilo, fanúšikovia mu ostali verní. Avšak dnes je všetko inak a bývalá hviezda zapadla prachom.

Po skončení SuperStar si Róbert Mikla užíval slávu plnými dúškami a holdoval alkoholu, vďaka ktorému sa často dostával na titulky časopisov. Avšak rocker sa rozhodol presťahovať do Ameriky a tam s pitím sekol. Hoci bol spevák za veľkou mlákou spokojný, musel sa vrátiť domov, pretože mal vážne chorú adoptívnu mamu.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Po smrti Robovej najdôležitejšej ženy sa umelec presťahoval do bytu nevlastného otca, s ktorým doteraz žije v Žiari nad Hronom. Keďže interpret môže bývať len v jednej izbe, má to v nej poriadne zaplnené. 41-ročný sympaťák dokázal do jednej miestnosti vmestiť posteľ, nábytok a kopec hudobných nástrojov, čím jeho hniezdočko pôsobí ako veľký naprataný bunker. 

Hoci sa Mikla ešte v roku 2018 ukázal ako súťažiaci na Farme plnej celebrít, odvtedy sa stiiahol do ústrania a snaží sa preplávať životom najlepšie ako vie.

FOTO Robovho bývania nájdete -TU-

robo mikla

Zdroj/Foto: casprezeny.pluska.sk, Instagram/robert_mikla_official, YouTube, Facebook/Robert Mikla, markiza.sk