V auguste uplynulého roku zaplavila médiá šokujúca správa o krachu známeho páru. Napriek tomu, že manželia Táslerovcov pôsobili na okolie viac než idylicky, k udržaniu zväzku to, žiaľ, nestačilo – dnes sú definitívne rozvedení, avšak obaja opäť šťastne zadaní. Áno, už aj Anička našla novú lásku – po jej boku stojí poriadny sympaťák!

O tom, že medzi Táslerovcami nie je všetko v poriadku, nasvedčovali fotografie, ktoré sa pred piatimi mesiacmi objavili v médiách – známy spevák bol na nich zachytený, ako si romanticky hrkúta s mladou kráskou, avšak jeho manželka Anička to nebola.

ivan tásler milenka
Ivan s novou priateľkou Denisou

,,Už nejaký čas netvoríme pár a nežijeme spolu. Je nám ľúto a berieme ako veľké osobné zlyhanie, že sa nám ani napriek veľkej snahe nepodarilo naše manželstvo zachrániť a prekonať dlhodobú partnerskú krízu, ktorou prechádzalo,” po prevalení nepríjemnej informácie šokovala na sociálnej sieti Anička.

Kým Ivan si tak už krátko po rozchode užíval nový vzťah s o 15 rokov mladšou vizážistkou Denisou, kučeravá brunetka sa ešte donedávna pýšila statusom single. Tomu je však koniec – netrvalo dlho a aj bývalej pani Táslerovej sa podarilo nájsť šťastie. Po jej boku dnes stojí vychýrený cestovateľ Martin Navrátil, ktorý sa ich spoločným záberom pochválil i na Facebooku.

Dvojicu okrem iného určite spojila aj veľká vášeň pre cestovanie a túžba spoznávať nové dobrodružstvá, čo ich zrejme podnietilo k tomu, aby rok 2020 privítali za hranicami Slovenska. ,,Ako na Nový rok, tak po celý rok…,” usmievavý fešák napísal k nádhernej snímke s Aničkou, s ktorou aktuálne brázdia krajiny Blízkeho východu, ako Jordánsko či Izrael. Pozrite sa, ako im to pristane!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/anna.onderkova, Facebook/Martin Navratil, Anna Onderkova