Leto je čas, kedy si užívame vodu, slnečné počasie a dlhé teplé noci. S týmto všetkým však prichádza aj daň, ktorá je pre ženy dvojnásobná. Nasledujúce komiksy dokonale vystihujú, čím všetkým si ženy v lete musia prejsť a prečo je pre ne život v letných mesiacoch naozaj tažký.

Krátke kraťasky sú na leto ako stvorené a vyzerajú skutočne dobre. Ak sa nám však stehná čo i len kúskom dotýkajú o seba, najradšej by sme tie nohavice vyhodili do koša a preklínali ich, že sú dielom diablovým.

Čo sa týka kraťasov, pre nás existujú len dva druhy. Nič medzi tým! Stavím sa, že spolutrpiteľky si radšej zvolia tie druhé. :)

Ak nie krátke nohavice, tak krátka suknička, poprípade šaty. Len pozor na lavičky, stoličky a vlastne všetko, na čom sa sedí. Ďalší diablov vynález.

Ak aj nájdeme tie pravé šaty alebo sukňu, v ktorých sa dá prežiť horúci deň bez väčšíc strastí, príde na rad jemný letný vánok. Naše nohavičky sú vtedy výstavným exponátom pre širokú verejnosť.

Mimoriadnym bonusom sú jednoznačne overaly. Tie patria do osobitnej nepochopiteľnej kategórie.

Vlastne ani tričká nie sú výhra… V istej polohe môžeme skončiť so spotenými kruhmi aj tam, kde by sme naozaj nechceli.

Čo sa týka obuvi, šlapky, žabky a sandálky znamenajú len jedno – špinavé nohy na konci dňa.

Presuňme sa na doplnky. Leto je doslova rajom pre hmyz a sladká vôňa je preň lákadlom. Na obľúbený parfém môžeme teda zabudnúť…

Tak ako sladký parfém, ani prsteňe nie sú dobrým nápadom. To sa skutočne “nafúknu” cez leto prsty všetkým?

Naše telo akoby sa správalo úplne inak v letných a zimných mesiacoch. V inom ročnom období ledva vidíme zopár chĺpkov, avšak v lete sa dokážu naše nohy v priebehu dňa zmeniť na chlpaté koberčeky.

Keď nie sme s ničím spokojné, ideme si aspoň zaplávať. Ak, samozrejme, nájdeme plavky, ktoré sedia tak, ako majú. A to ešte nehovoríme o vrchnej časti plaviek!

Ale nebuďme až tak skeptické, dobrý make-up všetko zachráni. Ak sa skôr neroztečie po tvári…

Všetko sa však dá prehryznúť ak trávite čas s priateľmi. Ale to na vás ešte čaká najzákernejšia kamoška, ktorá dokáže pokaziť celý deň.

Zdroj/Foto: brightside.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Ivana G
Niekedy je milá, inokedy sarkastická, no zaručene vždy usmiata a ukecaná. Ivana si rada robí srandu zo všetkého (hlavne zo seba) a rada trávi čas s rovnako "chytenými" ľuďmi.