Ak ste pred pár týždňami zaregistrovali slzy a krik v detských izbách svojich tínedžerských dcér, informovali sme vás o novom vzťahu popového speváka Justina Biebera s dcérou hudobnej legendy Lionela Richieho. Ak dnes kričia opäť, nepripisujte to zlému počasiu. Objekt ich mladej túžby je opäť voľný. 

Tak, ako rýchlo to začalo, tak rýchlo to aj skončilo. Justinov zatiaľ najdramatickejší vzťah mal pomerne búrlivý priebeh. S modelkou Sofiou Richie trávil všetok voľný čas. Za šesť týždňov ju stihol vziať na výlet do Tokia, na luxusnú dovolenku v Mexiku aj na štedré nákupy do rôznych obchodných centier. Rozhádal sa s najlepšou priateľkou Hailey Baldwin, prestal sa stretávať s Kendall Jenner, zrušil si Instagram a Selenu Gomez obvinil, že ho len využívala.

Hot News: #JustinBieber dan @sofiarichie akhirnya PUTUS! Baca beritanya di www.cosmopolitan.co.id. #CosmoCeleb #HotNews #SofiaRichie

A post shared by Cosmopolitan Indonesia (@cosmoindonesia) on

 

Dnes je mladej láske koniec a úprimne, dlhšie trvanie sme tomuto cirkusu ani nepredpovedali. Dievčatko len nedávno oslávilo osemnásť a jej jediným problémom je rozhodnúť sa medzi zelenou a modrou farbou nechtov. Bieber je momentálne na svojom európskom turné, kde si práve užíva pivný festival v Nemecku a podľa zdroja portálu “US Weekly” sa nechce viazať a sám usúdil, že veci so Sofiou nabrali veľmi rýchly spád.

Fanynky po celom svete jasajú a opätovne veria v obnovenie vzťahu so Selenou Gomez. Justin chce dať dokopy to všetko, čo za tých pár dní pokazil. Hlavne spojenie s jeho fanúšikmi a staré priateľstvá s Hailey a Kendall. A čo na to všetko hovorí Lionel, ktorý od začiatku vzťahu svojej najmladšej dcéry a Justina Biebera fandil? ,,Sofia je dospelá, vie čo je pre ňu najlepšie. Vždy ju budem podporovať,” prezradil magazínu “Hollywood Life”. Uvidíme, či si kanadského speváka niekde neodchytí a nevysvetlí mu to ručne-stručne. :)

 

 

 

06 justin-bieber

Foto: Twitter, Instagram | Video: YouTube | Zdroj: hollywoodlife.com, usmagazine.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Ivet
Miluje arašidové maslo, New York, kávu, dobrú hudbu a knihy. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)