V priestoroch natáčania jubilejnej série Farmy X lieta jedna iskra za druhou. Po telenovele mladého Dominika s Michaelou Štefánikovou či jeho čerstvom zamilovaní sa do Lívie Chvostíkovej prišiel ďalší šok. Na statku zavládla búrlivá noc, na ktorú bude neskúsený mladík ešte dlho spomínať.

Najväčším otáznikom na farme zostáva vzťah najvýraznejšej dvojice statku. Slová bojovníčky Tatiany, ktorá sa netají tým, že oporu a priateľa našla vo farmárovi Petrovi Harezníkovi, potvrdil aj samotný kamionista, čo dokonca doplnil aj vyjadrením, že medzi nimi nehrozia žiadne záväzky, ako napríklad vzťah.

Napriek tomu sa na verejnosti objavilo šokujúce video dvojice hráčov pri intímnej chvíľke, pričom do tvárí im kvôli skrývaniu sa pod paplónom nevidno. Tieto zábery si môžete pozrieť >>>TU<<<. Čo teda medzi Táňou a Petrom skutočne je? Ide iba o hru pred ostatnými alebo sa na schátranom statku skutočne zrodila láska?

Túto otázku si zrejme kladie aj čerstvá štvorka banditov, ktorých vraj čakal hneď spočiatku poriadny šok. Keďže hráči prišli o všetok “luxus”, ich jedinou možnosťou na obydlie je kuchyňa, kde spávajú všetci spolu – bok po boku.

A práve to je ten háčik – absolútna strata súkromia mala spôsobiť to, že niektorí farmári nedokázali v pokoji zaspať. Počas večera ich údajne vyrušovali zvuky kontroverznej fitnessky a žiadostivého kamionistu, na čo si sťažoval predovšetkým neskúsený Dominik.

Porubský, ktorý je najnovšie zamilovaný do blonďavej banditky, to už nevydržal. S nepokojom sa prišiel vyžalovať farmárovi Milanovi o tom, že pri najobávanejšej dvojici na Farme nedokáže zaspať. „To olizovanie, to normálne počuješ, ako sa jazykom tam baštrngujú,“ hromžil Dominik.

Je len otázne, či boli tieto “zvuky” len ďalším taktickým krokom Tatiany a Petra, či dokonca možným spôsobom samotného Dominika, ako očierniť súperov a následne ich vyradiť z hry. Ako to celé bolo, sa dozvieme už v dnešnej časti, kde padne aj meno druhého duelanta!

Foto: YouTube, TV Markíza, Facebook/Farma l Zdroj: Pluska.sk

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.