Justin Bieber cez víkend navštívil Prahu. Legendy, ktoré sa šírili o jeho bláznivých fanynkách, sú skutočne pravdivé a svoju povesť záletníka mladý Kanaďan len potvrdil. Skutočne si k sebe do auta vzal slovenské a české krásavice? Bulvár šíri informácie, že dokonca kvôli nim neodletel z Prahy. Ako to teda vlastne bolo? 

Sobotný koncert v rámci “Purpose World Tour” odštartoval spevák krátko po pol deviatej večer a po namáhavom a vyčerpávajúcom vystúpení nemal stále dosť. Je u neho pravidlom, že v každom väčšom meste sa zdrží aj na večernú “prehliadku” a rád si dopraje kvalitnú whiskey. Justinove kroky tak viedli priamo do centra Prahy, neďaleko vychýreného podniku “Karlove Lázne”, kde ho však papparazzi bez problémov našli. V spoločnosti niekoľkých dievčat odchádzal z podniku “Hemingway” a neskôr si s nimi doprial aj krátku prechádzku. Jeho vysmiaty výraz tváre hovorí za všetko. :)

bieber-news

Samozrejme, že český a slovenský bulvár si spojil pár súvislostí a speváka okamžite označili za nenásytného sukničkára, ktorý si celý hárem umiestnil do svojej hotelovej izby. Je pravda, že Bieber mal v úmysle pretancovať mrazivú noc niekde v útulnom klube, avšak všade ho prenasledovali buď ukričané fanynky, alebo dotieraví fotografi. Aj keď je mladý spevák na takúto pozornosť zvyknutý, v Čechách to bolo umocnené skutočnosťou, že sa v “stovežatej” nachádzal vôbec po prvýkrát. Podľa dostupných informácii skončil v podniku sám, dokonca ho do jedného známeho klubu nechceli pustiť, pretože mu neverili, že je to práve známy spevák. Nakoniec len ochutnal pravé české pivo a vybral sa späť do hotela “Four Seasons”.

jusitn-praha

Rovnako je pravda, že sa mu v Prahe zapáčilo natoľko, že si pobyt predĺžil. Jeho tanečníci a celá crew sa už v nedeľu popoludní presunuli do Hamburgu, kde najbližšie vystúpi. Spevák si však nenechal ujsť možnosť zahrať si hokej, jeho obľúbenú voľnočasovú aktivitu a spolu s niektorými českými hokejistami sa ocitol priamo na zimnom štadióne.

Je teda otázne, čo presne mal mladý fičúr v pláne, avšak žiadne orgie ani skupinové aktivity (teda okrem hokeja) sa nekonali. Praha ho očarila a dievčatá boli len akýsi sprievod mestom. :)

justin-praha praha justin-prahja justin justin-o 12 justin-hotel justin-praha-1

Foto: Twitter | Video: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Ivet
Miluje arašidové maslo, New York, kávu, dobrú hudbu a knihy. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)