Meno Gabriela Bullová sa na verejnosti začalo prvýkrát skloňovať na jar v roku 2012, keď televízia Markíza vysielala druhú sériu reality šou Farma. Avšak v nie príliš pozitívnom duchu – mamička v tom čase neváhala pred celým Slovenskom ukazovať prsia, ba dokonca sa zaradila k tým, ktorí mali pred kamerami se*.

Projekt z farmárskeho prostredia nebol jediný, kde milovníčka kontroverznosti hviezdila. O päť rokov nato sa totiž stala jednou zo šelmičiek televíznej zoznamky Take Me Out, kde taktiež vďaka svojim se*ulnym poznámkam patrila k najvýraznejším adeptkám na lásku.

Neskôr Gabika zapĺňala stránky médií kvôli tomu, že si zarábala ako domina, ktorá mužom plnila ich najtajnejšie sado maso priania. Popri tom, samozrejme, jej sociálne siete pravidelne zaplavovali poriade pikantné snímky.

Všetkým spomínaným výstrednostiam však odzonilo – 37-ročnú mršku sa podarilo skrotiť pohľadnému mužovi menom Ladislav. Ten ju nielenže pred rokom na Vianoce požiadal o ruku, ale aktuálne už spolu vychovávajú aj bábätko – malý Lacko sa narodil v septembri. Z Gabiky sa tak stala príkladná mamina, pričom vulgárne fotky na jej profile nahradili rodinné portréty. Pri pohľade na ne treba uznať, že trojnásobná mamina skutočne kvitne do krásy!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Gabikine aktuálne fotky

Zdroj/Foto: Instagram/gabrielabullova