Ako to už býva zvykom, účinkujúci markizáckej reality show Farma sa radi stretnú aj za múrmi vidieckej usadlosti. Silné putá vznikajú i počas prebiehajúcej jedenástej série, kedy bolo sídlo spočiatku rozdelené na dve znepriatelené polovice. Zdá sa ale, že v reálnom živote sa rozdiely nerobia, keďže cez víkend došlo k prekvapivému spojeniu.

Hoci sa niektoré tváre ešte stále objavujú na televíznych obrazovkách, v skutočnosti si už užívajú pohodlie domova. Kontroverznou postavičkou sa stal najmä Matej Jurkovič – jeho agresívne vyčíňanie malo za následok okamžitý vyhadzov zo šou, čo ale diváci budú môcť reálne sledovať až o pár dní.

matej jurkovič farma

Mimo súťaže sa už očividne nedbá na to, kto pochádza z akej časti Slovenska – vypadnuté hviezdičky si užívajú párty i mimo kamier, s čím sa nedávno pochválila východniarka Martina Kovalčíková, ktorá musela súťaž opustiť kvôli zdravotným ťažkostiam.

,,Exfarmári. Super večer, ďakujem! Ide sa žiť,” tmavovláska okomentovala pestré snímky zachytávajúce netradičné spojenie osôb zo západu a východu, kedy sa bavila v spoločnosti Mateja, Majkyho a hviezdy desiatej série Karin Dvořákovej. Zdá sa tak, že bývalí účastníci šou v civilizovanom svete úplne odhodili nálepky západniarov a východniarov, a bez okolkov sa dokážu spoločne zabaviť.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/martina_kovalcikova | Foto: Instagram/martina_kovalcikova, Farma.markiza