Zuzana Plačková sa dlhšie netají tým, žeby sa materstvu vôbec nebránila. Stabilný vzťah, neutíchajúcu lásku a istotu v podobe manžela Reného má a na financie sa taktiež nesťažuje. K dokonalému šťastiu tak brunetke chýba už len posledný diel puzzle, ktorým by bolo práve dieťa.

,,Moje posledné leto, kedy musím vyzerať tip-top. To ďalšie by už mohlo byť aj s bruškom!” šokovala minulý rok na jar slovenská kráľovná Instagramu. Túžbu po dieťatku naznačil aj Zuzkin a Reného odkaz, ktorý dvojica vypustila do neba v poslednú silvestrovskú noc. ,,René + Zuza + Bejby. Milujeme sa,” znel nápis na lampióne šťastia známych manželov.

To, že téma materstva je u influencerov stále aktuálna, naznačujú aj slová pri ich romantivkých záberoch z Dubaja, kde aktuálne dovolenkujú. ,,Kde sú dvaja šťastní, chýba už len tretí.” Fanúšikovia tak Zuzanu okamžite zavalili zvedavými otázkami či vyjadreniami, že by zaľúbencom bábätko skutočne dopriali.

,,Raz určite, ale kedy, to nik nevie,” brunetka reagovala v komentároch, pričom pri niektorých bola aj konkrétnejšia. ,,Len nie 20 dní pred 30. narodeninami, to by ma nas*alo asi,” s humorom uviedla populárna kočka. ,,Keď prestanem piť možno,” opäť si zavtipkovala Zuzka. Žeby sa teda manželia plánovali vrhnúť do rozšírenia rodiny už po toľko očakávanej narodeninovej oslave? Len pre ozrejmenie – Zuzana Plačková sa narodila 21. júna 1991.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/queen.plackova, rene.rendy