,,Svadba snov“- aj tak by sa dala označiť udalosť, kedy Veronika Ostrihoňová, redaktorka Televízie Markíza, povedala svoje životné „áno“ dlhoročnému partnerovi Matejovi „Sajfovi“ Cifrovi, obľúbenému speakerovi z Fun rádia. Výmena obrúčok je však záväzkom na celý život, s ktorým prichádzajú aj otázky ohľadom budúcnosti a založenia rodiny. Sú už mladomanželia pripravení na potomka? 

10. september bol osudový deň, kedy sa navždy spojili osudy dvoch mladých ľudí známych z rádia a televíznej obrazovky. Sajfa a Veronika Ostrihoňová sa rozhodli uzavrieť svoj manželský sľub v romantickej záhrade kaštieľa Chateau Herálec v Českej republike. Aj keď si povedali úradné „áno“ už týždeň predtým na Slovensku, oficiálna oslava so 130. hosťami prebiehala práve v luxusne vyzdobenej záhrade kaštieľa. ,,Sajfovci“ spečatili svoj vzťah po siedmich rokoch známosti, no aj keď ich láska prešla viacerými turbulenciami, nakoniec prišli na rad aj debaty o rodine a spoločnom potomkovi. Ako sa teda na situáciu pozerajú zaľúbenci tesne po svadbe?

Pri Tivi.sk sa Veronika Ostrihoňová exkluzívne vyjadrila k otázke, či je už pripravená na bábätko: ,,Úprimne musím povedať, že ešte nie. Je to možno čudné povedať takto nahlas, lebo nie som najmladšia, ale zároveň ani najstaršia. Ale ešte nemám ten pocit, že by som to momentálne zvládla. Teda zvládnuť by som to zvládla, ale momentálne to výrazne necítim, že je ten pravý moment, kedy sa to má stať. Tak ako prišla svadba, keď sme to ani nečakali, teda ja som nečakala, že prídu zásnuby, ale úplne som sa s tým vedela zžiť, tak si presne myslím, že taký moment príde,“ úprimne sa vyjadrila sympatická moderátorka. Vyzerá to tak, že Veronika ešte túži čo to dosiahnuť vo svojej kariére, poprípade si užiť romantický čas s manželom. Na záver s úsmevom dodala: ,,Maťo je pripravený, lebo Maťo má rád deti a deti majú radi Maťa, takže to je dobrá kombinácia.“ Veronika si taktiež myslí, že Sajfa bude lepším otcom, pretože má viac trpezlivosti. S redaktorkou dokonca vymysleli, že by mohol ísť na materskú dovolenku. Veronika sa spolieha na inštinkty, takže uvidíme časom, kedy sa sympatická dvojica rozrastie o ďalšieho člena.

View this post on Instagram

#veronikaamatej

A post shared by Veronika Cifrová Ostrihoňová (@veronikaostrihonova) on

 

 

 

 

 

View this post on Instagram

Mollytime❤️ #bulldog #love #affair

A post shared by Veronika Cifrová Ostrihoňová (@veronikaostrihonova) on

 

Zdroj: tivi.cas.sk Foto: Instagram