Vo februári bol tomu rok, čo sa z rapera Kaliho a jeho vtedy ešte snúbenice Alice stali rodičia dcérky Nelky. Ako to už býva zvykom, po prvom dieťati rodičia často čelia otázke, kedy príde druhé. Inak na tom nie sú ani známi manželia. Alicka sa ale tejto téme vôbec nevyhýba a vo veciach ohľadom ďalšieho potomka má viac než jasno!

Rozkošné dievčatko menom Nelka sa okamžite po príchode na svet stalo súčasťou sociálnych sietí svojich známych rodičov, ktorí sa ním pred fanúšikmi radi a hrdo pravidelne chvália. Budú sa ale priaznivci rapera Kaliho a jeho manželky Alice môcť niekedy tešiť aj zo záberov štvorčlennej rodinky?

Kali

Hudobníkova polovička si prednedávnom prostredníctvom Instagramu poklebetila s ľudom, pričom sa nevyhla ani téme ohľadom druhého dieťatka. Kedy bude teda ďalšie? ,,Keby bolo na mne, aj hneď,” prekvapivo úplne na rovinu priznala sympatická brunetka.

Podobná odpoveď prišla tiež pri otázke, či Alicke nechýba to maličké klbko, akým bola kedysi Nelka. ,,Potrebujem ďalšie,” znela reakcia, jasne vyjadrujúca túžbu po miminku. Avšak ťažko povedať, či to rovnako cíti i otecko Kali. :)

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/alicanails, dezertkalimusic