Nestarnúca Jennifer Aniston, ktorá sa do povedomia fanúšikov dostala najmä ako nezabudnuteľná Rachel zo seriálu Priatelia, uvádza na trh svoju v poradí už piatu vôňu. Ona sama ju definuje ako sladký závan úspechu, ktorý nazvala ,,Luxe”!

Sympatická blondínka, ktorá sa stala ikonou celej generácie žien, vie, ako podčiarknúť čaro a silu každej z nás. Podľa krásky s dokonalými vlasmi nesmie žiadnej Femme Fatale rozhodne chýbať kvalitná vôňa, ktorá sa spolupodieľa na celkovej ženskosti. Práve o jej vytvorenie sa pokúsila aj známa Rachel, ktorá svoje piate ,,dieťa” v súčasnosti prezentuje na rôznych podujatiach. Ako sa však zdá, Jenn pri tomto čísle rozhodne nekončí a vo výrobe vôní, ktoré majú u žien veľkú obľubu, mieni pokračovať aj naďalej. Podľahnete jej čaru aj vy? :)

 

Zdroj: dailymail.co.uk | Foto/Video: YouTube, Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Loriana
Miluje prírodu, čítanie a najviac svoju rodinu. Jej veľkým snom je byť dobrou novinárkou a najviac ju baví robiť veci po svojom. Najväčšou inšpiráciou posúvať sa vpred je jej milovaný synček, ktorý jej každý deň dáva dôvod na úsmev.