Byť ženou je úžasné!!! Krásny účes, make-up, móda, nádherné topánky, nekonečná a ničím nenahraditeľná radosť z nakupovania. Promenáda po obchodných domoch, práca, ktorá vás naozaj baví, super kamarátky, ktoré vás vždy podržia. Nekonečné večierky, party a noví ľudia vôkol vás. Ste slobodná a voľná, avšak akosi sama, chýba vám totiž vzťah s mužom. Vyzeráte síce k svetu, ale ako uloviť toho pravého – pána Božského?

Aj vám sa stáva, že keď prídete do spoločnosti, nastane reakcia typu: Muži vás milujú, ženy nenávidia? Aj vy poznáte dámy, ktoré chcú silou mocou zaujať všetkých mužov v spoločnosti? Sú hlučné, majú výstredné správanie, a dokonca i vulgárny slovník…

Verte, neverte, takýto typ správania zaberá len na veľmi úzky okruh mužov. Buď sú to chlapi, ktorí skočia po všetkom, čo zaváňa se*ualitou alebo páni v rokoch, ktorým neostáva nič iné, ako sa nemo prizerať. Realita je však taká, že vzdelaného, seriózneho a galantného muža, bažiaceho po stabilnom, vyrovnanom vzťahu, povrchnosť nezaujíma a dá sa povedať, že ho dokonca odpudzuje.

Mužské srdcia budú patriť len vám!

Ak chcete muža skutočne zaujať, buďte tajomné a zmyselné. Spočiatku sa len započúvajte do témy a až potom prehovorte. Predídete tak trapasu typu “vytrhnuté z kontextu”. Rozprávajte primeraným hlasom, podľa možnosti vtipne. Snažte sa spoločnosť okúzliť dôvtipom a dobrou náladou, použite anglický humor, ktorý možno čítať aj medzi riadkami. Každá spoločnosť sa rada zabaví. Hovorte o čomkoľvek, vynechajte urážky. Majte na pamäti dôležitosť prvého dojmu. Dôkladne sa vôkol seba poobzerajte, aby vám nič neuniklo a sledujte reakcie spoločnosti. Vsaďte na ladné pohyby a letmé dotyky. Ak sa väčšina baví a usmieva, uspeli ste. To je presne to, čo ste chceli dosiahnuť, zaujať a stať sa skutočnou hviezdou večera. Mužské srdcia budú patriť len vám! Stačí si vybrať toho pravého – pána Božského a veriť, že sympatie budú vzájomné. Naivným dámam nedajte šancu, len pritom dávajte pozor na “ženský zákon”!

Medzi nami: Nie je dôvod, prečo by sa vám to nemalo podariť, veď aj Sarah Jessica Parker vo filme Se* v meste 2 ulovila svojho vysnívaného pána Božského. Jedinou otázkou zostáva, ako dlho to bude trvať… :)

Foto: YouTube, wallpapers.net

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.