Máte pripravené pohodlné topánky, vymyslený voľný účes, zbalený stan, deku a dobrú náladu? Ale čo s festivalovým make-upom? Nehanbite sa a pokojne siahnite po kreatívnejších nápadoch. Chcete predsa vystúpiť z davu a upútať pozornosť! Tento rok budete pod holým nebom kráľovná, svojim make-upom totiž zatienite ostatné a ohúrite okolie. Nechajte sa inšpirovať, ukážeme vám horúce novinky tohto leta!

 

Ľahké a praktické

Povedzme si otvorene, k letnému festivalu patrí slnko, teplo, hudba a ľudia, ktorí tancujú a potia sa. Prepracovaný večerný make-up nie je stavaný na takúto záťaž, a preto dámy volia menej náročné, avšak o to pútavejšie štýly. Trblietavé strieborné alebo zlaté očné tiene, po prebdenej noci trochu korektoru na viečka, vodeodolná riasenka, púder. Alebo ešte jednoduchšie, prilepte si zopár kamienkov tesne nad obočie alebo kamkoľvek na tvár či krk, hlavná vec aby to iskrilo!!

Farby, farby, farby!

Aj keď ste v bežnom živote šedou myškou, práve tu a teraz môžete prejaviť svoju bláznivú stránku osobnosti. Farebné očné tiene vytiahnite až k obočiu a tenkú linku potiahnite pod spodnú líniu rias. Trblietavé bledšie odtiene k vnútornému kútiku a tmavšie, pokojne červené, fialové či modré k vonkajšiemu. Alebo svoje oči jednoducho rozveseľte malými farebnými bodkami okolo očí. Kreativite sa v čase festivalov medze nekladú!

Festivalové líčenie pier

Pre tých, ktorí sa pod šírim nebom nezaobídu bez slnečných okuliarov, prichádza ďalší tip: zaujmite okolie perami! Keďže vaše oči zakrývajú okuliare, musíte nájsť iné miesto na svojej tvári, kde prejavíte svoje umenie. Zvlášť obľúbené sú preto pestrofarebné rúže. Klasickú červenú nechajte doma, teraz sa môžete vyblázniť s modrou, fialovou, zelenou a akoukoľvek neónovou. Pery môžete podčiarknuť malou trblietavou čiarkou na spodnej pere, prípadne kamienkami nad hornou perou. Pozor však na kvalitu rúžu, pretože drinky tečú v lete prúdom! :-) Aj keď ste šofér a pijete len minerálku, odporúčame slamku, ak naopak niečo tvrdšie, občas si pery skontrolujte, malé zrkadielko sa do batôžku určite zmestí.

Hlavne nech je zábava!

A čo tak popustiť uzdu fantázii a dopriať si trblietavý obrázok na líce, čelo, ucho? Kvalitne odvedenou prácou, prípadne dobre zvoleným motívom, si získate každý pohľad! Ak ani jeden z motívov nie je vašou šálkou kávy, vyskúšať môžete aj farebnú manikúru či krikľavú parochňu, hlavne nech vás to baví! :)

Zdroj: fem.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.