Fitness tréner Martin Šmahel nebude jediný, kto zhypnotizuje ženské publikum – na nehostinný statok mieri aj atraktívny model Michal Gajdošech! Na čo sa najviac teší a čo mu naopak spôsobuje najväčšie starosti?

Táto správa poteší nie jedného ženského diváka – do drsnej reality šou Farma mieri ďalší fešáčik, od ktorého nebudeme vedieť odlepiť oči! Model Michal Gajdošch momentálne žije v Prahe a pýši sa prestížnym ocenením – v roku 2017 vyhral titul Najlepšie telo sveta a zároveň je štvrtým najkrajším mužom planéty!

Najväčší strašiak

„Najviac na Farme sa bojím asi jedla, lebo mám celkom stavený nejaký jedálniček a bojím sa toho, že to asi nebude stíhať s mojou stravou,“ priznáva hriešny model s obavami, že schudne desať kíl. Čo sa konfliktov týka, tie mu vrásky na čele nerobia – Michal je zmierlivý typ, ktorý dokáže s ostatnými skvele vychádzať.

michal gajdosech

Roboty sa nebojí

Michal priznáva, že ho diváci môžu odmietať kvôli jeho kariére profesionálneho modela, s ktorou ide ruka v ruke nelichový stereotyp: „Myslím si, že ma ľudia budú odsudzovať za to, že si neviem predstaviť robiť manuálne, ale to nie je pravda.“ Model totiž vyrastal v malom mestečku v rodinnom dome, kde sa ani nezastavil.

michal gajdosech

Nájde si lásku?

Gajdošech je momentálne nezadaný a ako sám priznal, novej láske na Farme sa brániť nebude. Žeby tak na modela čakala na nehostinnom statku jeho vyvolená?

michal gajdosech michal gajdosech

Zdroj: tvnoviny.sk | Foto: Facebook