Nenápadná a popri tom tak výrazná. To je Sima Martausová, ktorá si nádherným hlasom, dokonalým citom k hudbe, čistou dušou a nezameniteľným úsmevom získala srdcia celého Slovenska. Aktuálne sa talentovaná speváčka hrdo pýši novučičkou skladbou Zachovám si svoju tvár – už keď začujete prvý tón, zamilujete sa!

Hoci má Sima Martausová na konte mnoho skladieb, v ušiach verejnosti zrejme najviac zarezonoval veľký minuloročný hit Nenahraditeľná, ktorý má už na YouTube viac než osem miliónov pozretí!

V tejto chvíli to ale vyzerá, žeby jeho úspech mohla hudobníčka z Považskej Bystrice prekonať horúcou novinkou Zachovám si svoju tvár, ktorá je zároveň titulnou skladbou k očakávanému filmu Malá ríša – jeho premiéra je naplánovaná na blížiaci sa november.

,,Pieseň inšpirovaná filmom aj životom. Nevadí, ak niekedy padneme a stratíme “to svoje”, dôležité je vrátiť sa k tomu a nanovo skúsiť vyhrávať každé malé boje v nás,“ jedna z najúspešnejších slovenských speváčok predstavila „nové dieťa“ fanúšikom na Instagrame. Jeho melódia v kombinácii s brunetkiným krásnym hlasom a textom je však natoľko silný útok na city, že udržať slzičky môže byť problém. Tento song je tak zrejme najdojímavejším počinom Siminej kariéry!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj/Foto: YouTube, Instagram/simamartausova, fanklub_simamartausova