Ako to ten chlapec robí?! To sa určite opýtate pri pohľade na mladého fešáka Allana Dixona, ktorý je preslávený tým, že si robí selfíčka s tými najrôznejšími zvieratkami. Jeho fotografie sú tak doslova balzamom na dušu.

Pochádza z Austrálie, má 29 a na konte také zábery, o akých bežní smrteľníci len snívajú. Allan Dixon sa totiž môže pochváliť tými najrozkošnejšími selfíčkami na svete – jeho Instagram je doslova preplnenými snímkami so zvieratkami, pričom každej jednej budete chcieť dať lajk.

Ak by ste túžili mať vo svojej zbierke podobné fotky ako tento sympaťák, mali by ste byť podľa jeho slov veľmi opatrní. ,,Dávajte si veľký pozor, aby ste zviera nevyrušili a neprovokovali ho, keď sa s ním budete pokúšať odfotiť. Získajte si jeho dôveru, aby bolo pokojné, a výsledky budú geniálne. Avšak uistite sa, že to nie je krokodíl,“ prezradil pre Boredpanda Allan.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Pokiaľ sa rozhodnete, že chcete ísť v šľapajách tohto šikovného cestovateľa a milovníka zvierat, potom sa nám určite pochváľte svojimi zábermi! :)

Zdroj: boredpanda.com | Foto: Instagram/daxon