Juliana z Banskej Bystrice mala ku kresleniu blízko už odmalička. V 19-tich rokoch, keď čakala dcérku, sa úplnou náhodou dostala ku nechtovému dizajnu a zistila, že svoj umelecký talent môže využiť aj pri manikúre. V rámci nej dokáže Julka na necht namaľovať naozaj čokoľvek, pričom naposledy si trúfla na známu vizážistku Lucid a jej roztomilú ratolesť Lýdiu.

Precíznu prácu Juliany, školiteľky nechtového dizajnu,  sme vám predstavili už dávnejšie. Počas dvoch rokov sa však jej portfólio nechtíkov poriadne rozrástlo. Julke dokonca nerobí problém na malú plôšku nakresliť tváre ľudí – k jej dcérke Olívii, Rihanne, Adamovi Levinnovi či influencerke Janke Hrmovej najnovšie pribudla obľúbená slovenská make-up artistka Lucia Sládečková a jej najväčšia parťáčka Lydka.

,,Pre mňa sú dokonalou ilustráciou lásky medzi maminou a dcérkou, strašne sa mi to páči, ako ju Lucid miluje a ako to prezentuje,” šikovná umelkyňa z Banskej Bystrice nám prezradila dôvod, prečo sa rozhodla práve pre portéty spomenutej dvojky. Pri pohľade na manikúru, aká sa len tak nevidí, musí byť všetkým jasné, že nevzniká za pár sekúnd.

,,Každý portrét mi trvá hodinku až dve, záleží od detailov spracovania. Pokiaľ pracujem presne na podobe, keď maľujem konkrétnu osobu, trvá to dlhšie, ako keď maľujem len podľa predstavivosti, čiže vymyslený portrét,” ambasádorka slovenskej značky nechtovej kozmetiky priblížila detaily svojej dychberúcej práce.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Slovakwoman.sk | Foto: Instagram/juliannea_the_nail_goddess